شماره تماس : 35573966 041

|

|

بهترین دندان ساز تبریز

بهترین دندان ساز تبریز

همانطور که می‌دانید، شهر تبریز یکی از شهرهای بزرگ در کشور ایران است. این شهر در منطقه آذربایجان و مرکز آذربایجان شرقی است. افراد زیادی در این شهر به دنبال بهترین دندان ساز تبریز هستند.
دندان یکی از اجزای مهم دهان است که اهمیت زیادی در سلامت شما دارد. بنابراین باید به سراغ بهترین دکتر ها در این زمینه بروید و نسبت به دندان سازی خود اقدامات لازم را انجام دهید.
بیشتر ساکنان تبریز زبان ترکی دارند و با لهجه تبریزی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کند. مردم این شهر همواره به دنبال بهترین دندان ساز تبریز هستند تا بتوانند مشکلات دندان های خود را به بهترین نحوه رفع کنند.

ما در این مقاله سعی می‌کنیم اطلاعات کلی در این زمینه به شما داده و بهترین دکتر در این زمینه را به شما معرفی کنیم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

کلینیک دندان پزشکی در تبریز

همانطور که می‌دانید همه انسان ها در طول زندگی خود با مشکلات دهان و دندان مواجه می‌شوند و تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرند تا این مشکل را رفع کنند.

دندان بخش های مختلفی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توانیم به: مینا، عاج، ریشه و… اشاره کنیم. بنابراین لازم است شما به درستی این اجزای دندان را شناسایی کرده و اقدامات لازم را برای سلامت آن‌ها انجام دهید.
شاید بسیاری از افراد گمان کنند که دندان بخش بسیار کوچکی از بدن انسان است و تاثیر زیادی در سلامتی انسان ندارد. اما لازم است بدانید که دندان تاثیر زیادی در سلامت جسمانی شما دارد و باعث راحتی در خوردن و آشامیدن می‌شود.
پس توجه داشته باشید در صورتی که هر کدام از اجزای دندان شما دچار مشکل شود، باید به بهترین دندان ساز تبریز مراجعه کنید و از ایشان درخواست کنید تا اقدامات لازم را برای سلامت دندان های شما انجام دهند.
توجه داشته باشید که در شهر تبریز کلینیک های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها خدمات متنوعی را در اختیار مشتریانشان قرار می‌دهند. در ادامه ما بهترین این کلینیک ها را به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین دندان ساز تبریز2
خدمات مختلف کلینیک های تبریز

همانطور که در ابتدا گفتیم شهر تبریز شهر بزرگی است از این رو افراد زیادی به دندان پزشکی مراجعه می‌کنند. بنابراین کلینیک ها باید خدماتی را به مشتریان عرضه کنند، که تقاضای زیادی دارند.
از مهم‌ترین این خدمات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • عصب کشی دندان
 • جرم گیری دندان
 • کشیدن دندان
 • کامپوزیت
 • لمینت
 • و…

انواع دندان

جالب است بدانید که دندان های انسان شامل چند نوع می‌شود که هر کدام از آن‌ها وظیفه خاصی را به عهده دارند. از انواع دندان ها و وظیفه های آن‌ها می‌توانیم گزینه های زیر را نام ببریم:

دندان های پیشین در دهان

دندان های پیشین در قسمت میانی بالا و پایین فک قرار دارند. این دندان ها به دلیل اینکه نوک تیز هستند وظیفه تکه تکه کردن غذا را به عهده دارند.

دندان های نیش در دهان

در دو طرف دندان های پیشین شما دندان های نیش تیزی را مشاهده می‌کند، که به آن‌ها دندان نیش می‌گویند. این دندان ها نیز وظیفه تکه کردن غذا را به عهده دارند.

دندان آسیای کوچک در دهان

دندان آسیا دو عدد هستند. این دندان ها به دلیل اینکه در قسمت بالایی خود برامدگی هایی دارند برای خرد کردن مواد غذایی نقش اساسی دارند.

دندان آسیای بزرگ در دهان

دندان های آسیای بزرگ سطح صاف و وسیعی دارند و در قسمت انتهایی دهان قرار دارند. این دندان ها نقش جوییدن و له کردن مواد غذایی را به عهده دارند.

دندان عقل در دهان

دندان های عقل 4 عدد هستند که دو تا در فک بالا و دوتا در فک پایین قرار دارند. به این دندان ها، دندان آسیای سوم نیز گفته می‌شود. دندان عقل بیشتر از سن 18 سالگی به بعد در می‌آیند و لازم است که کشیده شوند.
توجه داشته باشید اگر برای هر نوع از دندان های شما مشکلی به وجود آید شما باید سریعا به بهترین دندان ساز تبریز مراجعه و مشکل خود را برطرف نمایید.

خصوصیت بهترین دندان ساز تبریز

همانطور که قبلا گفتیم در شهر تبریز بهترین دندان پزشک ها وجود دارند. توجه داشته باشید که این پزشکان هرکدام ویژگی ها و خصوصیات ویژه ای دارند. ویژگی بهترین دندان ساز تبریز عبارت است از:

 • پزشک باید هرگونه مشکلی که مراجعه کننده دارد را به درستی بر طرف کند. همچنین در صورت لزوم باید با تمامی لوازم دندان سازی آشنایی کامل داشته و از آن‌ها استفاده کنند.
 • پزشک و جراح دندان ساز باید سابقه درخشانی داشته باشد زیرا هرچه سابقه پزشکی بهتر باشد نتیحه عمل موفق تر و در نتیجه مراجعه کنندگان بیشتری خواهند داشت.
 • بهترین دندان ساز تبریز باید مدرک بسیار معتبر از یک دانشگاه خوب را دارا باشد.
 • بهترین دندان ساز باید رفتار بسیار خوبی با مراجعه کنندگان خود داشته باشد و بیمار هرگونه سوالی داشته باشد پزشک با صبر و حوصله به تمامی آن‌ها پاسخ دهد.

بهترین دندان ساز تبریز1
بهترین دندان ساز تبریز

دکتر اکبر عباس پور یکی از بهترین متخصصان در این زمینه است. دکتر عباس پور در سال 1387 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شد. دکتر عباس پور دکترای حرفه ای رشته دندان پزشکی را دارد.
این پزشک چندین سال در مناطق محروم فعالیت کرده و سابقه بسیار درخشانی در این زمینه دارد.
مرکز و کلینیک دندان پزشکی دکتر اکبر عباس پور از مجهزترین وسایل دندان پزشکی برخوردار است.

محیط این کلینیک بسیار مجهز و مدرن است و بهترین خدمات را به مردم عرضه می‌کند. تعرفه های خدمات این دندان پزشکی بسیار مناسب است و با عالی‌ترین کیفیت به مشتریانش عرضه می‌شود.
از مهم‌ترین خدمات بهترین دندان ساز تبریز( دکتر اکبر عباس پور) می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ارتودنسی
 • پروتز دندان
 • عصب کشی
 • لمینت
 • بلیچینگ
 • و…

در پایان

همانطور که می‌دانید انتخاب و پیدا کردن بهترین دندان ساز تبریز کار چندان راحتی نیست. ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی در این مورد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
همچنین بهترین دندان ساز را به شما معرفی کردیم. امیدواریم اطلاعات ما در این زمینه برای شما مفید واقع شده باشد و بتوانید به راحتی برای مشکل دندان های خود اقدام کنید. از همراهی شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.