شماره تماس : 35573966 041

|

|

بهترین دکتر لمینت در تبریز

بهترین دکتر لمینت در تبریز

مطمئنا این موضوع را تایید می‌کنید که یکی از مهم ترین شاخصه های اعتماد به نفس در افراد ظاهر دندان‌های آن ها است. یکی از روش های رایج برای زیبایی دندان ها لمینت می‌باشد. اگر در تبریز هستید و به فکر لمینت دندان هایتان افتاده‌اید، بهتر نیست با بهترین دکتر لمینت در تبریز مشورت کنید؟

پاسخ واضحی وجود دارد و آن “بله” است. اما چگونه بهترین دکتر لمینت در تبریز را پیدا کنیم؟ قطعا معیار هایی وجود دارد که بتوانیم به دندانپزشکان این حوزه امتیاز بدهیم و آن ها را رتبه بندی کنیم. حال که این موضوع مطرح شد، اصلا چه ویژگی ها و خصوصیاتی وجود دارد که بهترین دکتر لمینت در تبریز باید داشته باشد؟

لمینت دندان

لمینت ها برای دندان هایی که تغییر رنگ داده اند یا خیلی جزئی آسیب دیده اند بهترین گزینه است. لمینت در دندانپزشکی به معنای روکشی است که روی دندان قرار گرفته و از لحاظ ظاهری زیبایی دندان ها را تضمین کند.

همانطور که گفتیم اگر دندان هایتان تیره شده باشند، لایه ای سفید و زیبا بر روی دندان کشیده می‌شود تا تیرگی دندان را از بین ببرد. این مورد برای آسیب هایی که به طور جزئی باعث تغییر شکل دندان شده اند نیز صادق است.

اگر که به دنبال بهترین دکتر لمینت تبریز هستید، باید بدانید که چه کار هایی را دندانپزشکان برای زیبایی دندان هایتان انجام می‌دهند.

لمینت در تبریز
حتما برایتان جالب است که نه‌تنها با لمینت می‌توان فاصله بین دندان ها را از بین برد و پر کرد، بلکه دندانپزشکان با این روش قادر به بلند کردن اندازه دندان های کوتاه نیز هستند.

حتی در صورت امکان دندان های فرسوده را لمینت می‌کنند تا هم از آسیب ها در امان بمانند و هم ظاهر زیبایی داشته باشند.

طبق آماری که وجود دارد اکثر افراد برای شکل بهتر و متقارن دندان ها، تعداد مشخصی از آن ها لمینت می‌کنند که این تعداد بین 6 تا 8 عدد است.

اگر به دنبال تفاوت لمینت و ونیر هستید مقاله ما را در این زمینه مطالعه کنید.

چرا بهترین دکتر لمینت در تبریز را انتخاب کنیم؟ به این دلیل که روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد و باید برای راهنمایی بهتر و کیفیت انجام کار به متخصصی با سابقه مراجعه کنیم. حال این روش ها برای لمینت چیست؟

روش های لمینت دندان

لمینت کامپوزیت

اولین روش لمینت، کامپوزیت است. این روش مزیت ها و معایبی دارد که با هم بررسی می‌کنیم. مزیتی که کامپوزیت دارد در این است که در زمان کوتاه، به عنوان مثال در یک جلسه، قابل انجام است.

اگر که هزینه این کار برایتان اهمیت دارد باید بدانید که هزینه پایینی نیز خواهد داشت و همینطور در صورت آسیب دیدگی به راحتی قابل تعمیر است.

در روکش های کامپوزیت از ماده‌ای استفاده می‌شود که تطابق بالایی با دندان دارد و با توجه به هزینه کمی که دارد از نظر زیبایی و استحکام بهترین گزینه است.

ماده‌ای که همرنگ دندان ها است و در پر کردن دندان ها از آن استفاده می‌شود، در کامپوزیت نیز از آن استفاده می‌شود.

به همین دلیل به راحتی برای پر کردن ترک ها کاربرد دارد و هزینه و زمان کمتری برای اجرا نیاز خواهد داشت.

روکش های سرامیکی

روش بعدی روکش های سرامیکی است. اگر که قصد دارید دندان هایتان ظاهری طبیعی تر داشته باشد باید بیشتر خرج کنید. با همین جمله مزیت و عیب کلی این روش را گفتیم.

طبیعتا روکش های سرامیکی قیمت بالاتری نسبت به کامپوزیت دارند؛ اما اگر ظاهر بهتر و شفاف تری را می‌خواهید، بهتر است از روکش های سرامیکی استفاده کنید.

حتما متوجه این موضوع شده‌اید که اگر بخواهید هزینه زیادی برای لمینت بپردازید، باید به بهترین دکتر لمینت در تبریز مراجعه کنید.

لمینت سرامیکی به این دلیل که ظاهری طبیعی به دندان ها می‌دهند ارجع ترین انتخاب برای دندانپزشکان ترمیم و زیبایی دندان است. همینطور اگر از این مورد استفاده کنید چون ماندگاری بالایی دارد، راحت تر می‌توانید غذا بخورید.

حتما این مورد را در نظر بگیرید که بهترین دکتر لمینت در تبریز باید بتواند لمینت سرامیکی را طوری طراحی کند که لبخندی متقارن به شما بدهد و مناسب دندان هایتان باشد.

شاید اکثر مردم این سوال را داشته باشند که لمینت دائمی خواهد بود یا قابلیت برداشته شدن را دارد؟ لمینتی که در این مقاله مطرح شد، قابلیت برداشته شدن را ندارد و دائمی خواهد بود.

برای انجام لمینت در تبریز در بهترین و مجهزترین کلینیک دندانپزشکی کلیک کنید.

دکتر لمینت در تبریز

فقط طول عمر لمینت سرامیکی و کامپوزیت با هم متفاوت است. البته لمینت متحرک وجود دارد و اگر به دنبال لمینت متحرک دندان در تبریز هستید، توصیه می‌کنیم مقاله مربوط به آن را بخوانید.

لمینت سرامیکی معمولا 10 سال و کامپوزیت حدود 7 روی دندان ها می‌ماند ولی اگر از دندان هایتان مراقبت کنید و به بهداشت دهان و دندان اهمیت دهید، طول عمر بیشتری نیز خواهند داشت.

مراحلی که یک دندانپزشک متخصص برای لمینت طی می‌کند تا بتواند روکش مناسبی را بر روی دندان ها قرار دهد همانند پر کردن دندان است. به این طریق که در ابتدا باید روکش هایی که روی دندان وجود دارد از بین برود.

در واقع قسمت هایی که پوسیدگی دارد یا مانع انجام کار لمینت می‌شود و زیبایی آن را از بین می‌برد باید جدا شوند. پس از برداشتن قسمت های پوسیده و نامناسب دندان نوبت به کشیدن روکش می‌شود.

برای برخی از مردم این امکان وجود دارد که لمینت با ایمپلنت اشتباه گرفته شود و ابهامی به وجود آید. کاری که در لمینت انجام می‌شود قرار دادن روکش بر روی دندان است و به گونه ای طراحی شده اند که سطح جلویی دندان را می‌پوشاند؛

اما در ایمپلنت دندانی مصنوعی برای جایگزین شدن تمام آن دندان در نظر گرفته می‌شود. تمامی مطالبی که گفتیم باید حتما در حضور پزشک مطرح شوند و پس از مراجعه به بهترین دکتر لمینت در تبریز تصمیم نهایی گرفته شود.

بهترین دکتر لمینت در تبریز کیست؟

توصیه میکنیم که برای داشتن لبخندی زیبا حتما به بهترین دکتر لمینت در تبریز مراجعه کنید. انتخاب بهترین متخصص لمینت در تبریز یکی از مهم ترین موارد قبل از مراجعه به کلینیک دندانپزشکی است.

کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور یکی از بهترین کلینیک های دندان پزشکی در تبریز است که می توانید برای انجام خدمات دندان پزشکی به آن مراجعه کنید.

تمامی خدماتی در کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شوند.

برای رزرو وقت قبلی می توانید با شماره تلفن 04135573966 تماس بگیرید یا به صورت آنلاین وقت رزرو کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.