شماره تماس : 35573966 041

|

|

اصلاح طرح لبخند در تبریز

همانطور که می‌دانید لبخند یکی از بهترین عواملی است که تاثیر زیادی در زیبایی چهره شما می‌گذارد. وقتی دندان های شما صاف و درخشان باشد این زیبایی چندین برابر می‌شود. بنابراین افراد زیادی اقدام به اصلاح طرح لبخند در تبریز می‌کنند.

یک پزشک متخصص قبل از هر درمانی دندان های شما را معاینه می‌کند تا دریابد که بهترین راه درمان، ترمیم یا زیبایی برای شما کدام خواهد بود. بنابراین لازم است در این راه شما به بهترین جراح برای اصلاح طرح لبخند در تبریز مراجعه کنید.

برای رزرو وقت از کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

اصلاح طرح لبخند

طرح لبخند

لازم است بدانید طبق تحقیقاتی که انجام گرفته است دومین فاکتور زیبایی چهره، لبخندی زیبا است. در واقع لبخند ترکیبی از دندان ها و اجزای صورت ما است. اصلاح طرح لبخند فعالیتی است، که امروزه افراد زیادی برای زیباتر شدن چهره خود انجام می‌دهند. درواقع این درمان توسط متخصصان دندان پزشکی انجام می‌شود.

البته توجه داشته باشید که طرح لبخند فقط برای زیبایی نیست بلکه در بسیاری از مواقع افراد با مشکلاتی مواجه می‌شوند که با این عمل و درمان می‌توانند آن را برطرف کنند.

هزینه اصلاح طرح لبخند در تبریز

هزینه اطلاح طرح لبخند تحت تاثیر عوامل مختلفی است. برای مثال این هزینه به عواملی چون نوع بیمه بیمار، دستمزد دندان پزشک و همچنین میزان اصلاح بستگی دارد. بنابراین هرچقدر شما برای اطلاح طرح لبخند خود نیاز به عمل های بیشتر و پیچیده تری داشته باشید هزینه نیز بیشتر خواهد شد.

بعد از اینکه شما به پزشک مراجعه کردید و پزشک دندان های شما را معاینه کرد میزان هزینه برای این عمل را برای شما بازگو خواهد کرد.

اصلاح طرح لبخند در تبریز

دوام اصلاح طرح لبخند

بعد از اینکه اقدام به عمل اصلاح طرح لبخند خود کردید، لازم است که مراقبت هایی را برای دندان و دهان خود انجام دهید. برای اینکه شما طول عمر دندان های خود را بعد از اصلاح طرح لبخند افزایش دهید، لازم است که به صورت دقیق و کامل بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید.

علاوه بر این لازم است که به صورت مداوم به دندان پزشک مراجعه کرده تا معاینات لازم بر روی دندان های شما انجام شود تا اگر دندان های شما آسیب بیند پزشک به راحتی تشخیص دهد و اقدام به درمان آن کند.

روش های مختلف اصلاح طرح لبخند در تبریز

همانطور که می‌دانید هر دندان دارای ویژگی های خاصی است. بنابراین برای اصلاح طرح لبخند روش های مختلفی وجود دارد که بهترین آن‌ها را پزشک متخصص برای شما انتخاب می‌کند.

در ادامه به این روش های اصلاح طرح لبخند اشاره می‌شود پس ما را همراهی کنید.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ یکی از روش های رایج برای اصلاح طرح لبخند است. این روش کوتاه مدت است و افرادی که یک لبخند زیبا با دندان های سفید می‌خواهند، می‌توانند این اقدام را انجام دهند. این افراد می‌توانند هم در خانه و هم در مطب عمل بلیچینگ را انجام دهند.

ارتودنسی دندان

بیشتر افراد برای اصلاح طرح لبخند از ارتودنسی استفاده می‌کنند. در این عمل هیچ گونه تغییری در سطوح دندان ایجاد نمی‌شود و رنگ دندان ها نیز عوض نمی‌شود. بنابراین افرادی که دندان های خوش رنگی دارند و صرفا برای مرتب و منظم کردن دندان های خود به دندان پزشک مراجعه می‌کنند این عمل به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

ایمپلنت دندان

اگر شما یک یا چند تا از دندان های خود را به دلایل مختلف از دست داده اید، می‌توانید از این روش برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده کنید. علاوه بر مواردی که گفته شد روش های مختلف دیگری نیز وجود دارد که دندان پزشکان برای اصلاح طرح لبخند در تبریز انجام می‌دهند.

عوارض اصلاح طرح لبخند

همانطور که می‌دانید این عمل نیز مانند سایر عمل های زیبایی با عوارضی روبه رو خواهد بود. اما توجه داشته باشید که بیشتر عوارض این عمل کوتاه مدت هستند و بعد از مدتی از بین می‌روند.

هر کدام از روش های اصلاح طرح لبخند با عوارضی روبه رو خواهد بود. برای مثال در عمل ارتودنسی ممکن است چندتا از دندان های شما کشیده شود یا در عمل ایمپلنت ممکن است شما احساس کنید که دندان هایتان لق شده است.

مراقبت های لازم بعد از اصلاح طرح لبخند در تبریز

توجه داشته باشید از هر روشی برای اصلاح طرح دندان خود استفاده کردید لازم است مراقبت هایی را رعایت کنید. از مهم‌ترین آن‌ها به موارد زیر اشاره می‌کنیم.

  • به صورت منظم از مسواک و نخ دندان استفاده کنید.
    از دهان شویه استفاده کنید.
  • رژیم غذایی درستی داشته باشید.
  • از نوشیدنی های رنگی کمتر استفاده کنید.
  • برای معاینه و چکاپ هر چند وقت یک بار به دندان پزشک مراجعه کنید.

همه ما دوست داریم که لبخندی جذاب و زیبا داشته باشیم. امروزه افراد با اصلاح طرح لبخند در تبریز بهترین لبخند را به خود هدیه می‌دهند. دکتر اکبر عباس پور یکی از بهترین دندان پزشکان در شهر تبریز است که اصلاح طرح لبخند در تبریز را به بهترین نحوه و با مقرون به صرفه ترین قیمت انجام می‌دهد.

کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور

انتخاب بهترین متخصص برای انجام خدمات دندانپزشکی یکی از مهم ترین موارد در هنگام استفاده از این خدمات است. اگر به دنبال بهترین متخصص برای اصلاح طرح لبخند در تبریز هستید می توانید با کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید تا بتوانید با مناسب ترین قیمت با کیفیت ترین خدمات را انجام دهید.

مزایای اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند باعث می‌شود که چهره افراد جوان تر و زیبا تر شود.

با عمل اصلاح طرح لبخند بسیاری از مشکلات دهان و دندان رفع می‌شود.

باعث کاهش عفونت دندان، عفونت لثه و پوسیدگی دندان می‌شود.

اصلاح طرح لبخند مقرون به صرفه است.

این عمل نسبت لثه را با دهان و دندان تنظیم می‌کند.

دندان های زیبا و درخشان را به شما هدیه می‌دهد.

سوالات متداول

مزایا اصلاح طرح لبخند چیست؟

جوانی، زیبایی دندان، رفعا بسیاری از بیماری ها و مشکلات

هزینه اصلاح طرح لبخند چقدر است؟

توجه داشته باشید که هزینه این عمل تحت تاثیر عوامل مختلفی است

روش های مختلف اصلاح طرح لبخند چیست؟

ارتودنسی، جراحی فک، ایمپلنت و…

آیا اصلاح طرح لبخند عوارض دارد؟

عوارض این عمل به صورت موقت بوده و بعد از گذر زمان رفع می شود.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 35573966-041