شماره تماس : 35573966 041

|

|

لمینت متحرک در تبریز

لمینت متحرک دندان در تبریز

در صورتی که فورا به دنبال زیبایی دندان هایتان هستید، یکی از بهترین گزینه ها لمینت متحرک است.اگر از افرادی هستید که به دنبال لمینت متحرک دندان در تبریز هستید توصیه می‌کنیم قبل از اقدام این مقاله بخوانید.

سریع ترین و کم هزینه ترین انتخاب جهت زیبایی دندان لمینت متحرک است. به چه دلیل؟ کافی است به نکاتی که در ادامه می‌گوییم توجه کنید.

در واقع لمینت متحرک یکی از روش هایی است که دندانپزشکان زیبایی دندان، برای بهبود دندان ها و همچنین بهبود لبخند شما از آن استفاده می‌کنند.

برای اینکه بتوانیم از بهترین لمینت متحرک دندان در تبریز استفاده کنیم، باید بدانیم لمینت متحرک چه ویژگی هایی دارد.

اگر از ظاهر دندان های خود راضی نیستید و قصد پنهان کردن موقتی دندان هایتان را دارید، بهتر است از این گزینه استفاده کنید. لمینت متحرک یک کاور و لایه دیگر بر روی دندان ها ایجاد می‌کند.

همانطور که می‌دانید لایه ای که بر روی دندان هایتان قرار خواهد گرفت، مصنوعی است و البته این روش یکی از راه حل ها برای بهبود ظاهر دندان ها نیز هست.

معمولا راه حلی موقت است تا بتوانید به سرعت نیاز خود را جهت داشتن دندان هایی خوش فرم و زیبا تر برطرف کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لمینت دندان در تبریز کلیک کنید.

موارد استفاده از لمینت متحرک دندان در تبریز چیست؟

مواردی در لمینت متحرک دندان در تبریز باید تحت پوشش قرار بگیرد تفاوتی با استاندارد های کلی ندارد. اگر که دندان هایتان آسیب دیده و یا تغییر رنگ داده است، می‌توانید از لمینت متحرک استفاده کنید.

زمانی که دندان کج، بد شکل، لکه‌دار، تغییر رنگ داده شده و یا کند شده باشد، می‌توانید از این مورد استفاده کنید.

فرق بین لمینت دائمی و موقت چیست؟

همانطور که از اسم شان مشخص است تنها تفاوت این دو مورد این است که لمینت دائمی همیشه بر روی دندان هایتان قرار دارد و همین موضوع قیمت آن را افزایش می‌دهد.

در ابتدا به وجود آمدن لمینت، این روش برای دندانپزشکان یکی از بهترین انتخاب ها بود؛ به این دلیل که شرکت های سازنده، لمینت را در اندازه و سایز های مختلف تولید می‌کنند و دندانپزشکان می‌توانند برای دندان های هر شخص بهترین گزینه را انتخاب کنند.

در واقع این روش قرار دادن روکش موقت روی دندان برای زیبایی ظاهری آن است. پس هر روکشی که بر روی دندان قرار بگیرد و باعث تغییر ظاهری دندان شود لمینت نام دارد.

لمینت موقت برای اصلاح موقت دندان نیز کاربرد دارد. هنگامی که قصد انجام لمینت دائمی را دارید، دندانپزشکان روکش موقتی را برای اصلاح بعضی ایرادات روی دندان قرار می‌دهند تا پروسه لمینت دائمی را راحت تر کنند.

توجه داشته باشید که این پروسه فقط توسط دندانپزشک متخصص انجام پذیر است.

نکته جالب اینجاست که اولین روکش زمانی به وجود آمد که قصد زیبا کردن لبخند یک بازیگر را داشتند. در سال 1928 توسط چارلز پینکاس اختراع شد و بعدا در دندانپزشکی مورد استفاده قرار گرفت.

اگر به دنبال بهترین متخصص پروتز دندان در تبریز هستید کلیک کنید.

لمینت متحرک

چرا از لمینت متحرک استفاده کنیم؟

تا اینجا متوجه شدیم فرق بین لمینت دائمی و متحرک چیست و برای استفاده از لمینت متحرک دندان در تبریز نیاز به دانستن این اطلاعات داشتیم.

استفاده از لمینت متحرک باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می‌شود. در صورتی که لمینت دائمی نیاز به چندین جلسه ویزیت دارد و هزینه‌ی نهایی را افزایش خواهد داد.

اگر تصمیم به انجام این کار گرفته اید حتما با دندانپزشک متخصص صحبت کرده و مشورت بگیرید؛ به این دلیل که بدون تایید پزشک این کار امکان‌پذیر نخواهد بود.

قطعا ورزشکارانی را دیده اید که بعد از اتمام مسابقه محافظ دندان های خود را از بیرون می‌آوردند. شما هم در صورت انتخاب لمینت متحرک این قابلیت را خواهید داشت.

این روش دو نوع رایج دارد. اولین مورد لمینت از پیش ساخته شده و دومین مورد سفارشی است.

همانطور که حدس می‌زنید موارد از پیش ساخته به نوع دندان های شما توجه نمی‌کند و از قبل ساخته شده اند.

این مورد مقاومت خوبی ندارد و ارزان است و به طور کلی توصیه نمی‌شود. به همین طریق اگر که از بهترین لمینت متحرک دندان در تبریز نیز استفاده کنید باید بدانید این مورد برای شما گزینه مناسبی نخواهد بود.

در نوع دوم یعنی سفارشی، قالب دندان هایتان از شما گرفته می‌شود و با توجه به آن مدلی حرفه ای ساخته می‌شود.

این مورد به این دلیل که شخصی سازی می‌شود از قیمت بالاتری برخوردار است. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که هنوز به طور کامل استفاده از این موارد جهت زیبایی دندان به تایید نهایی نرسیده است؛

پس بهتر است قبل از اقدام حتما با دندانپزشک مشورت کنید تا در صورت استفاده از این نوع روکش ها نسبت به سلامت دندان هایتان اطمینان پیدا کنید.

باید از روکش ها مراقبت کنیم؟

دندانپزشکان و متخصصان این حوزه همیشه تاکید بر این موضوع دارند و مراقبت از روکش ها را اینگونه بیان می‌کنند “همانطور که از دندان هایتان مراقبت می‌کنید همانگونه از روکش ها با ملایمت بیشتر مراقبت کنید”.

پس همانطور که می‌توان فهمید روکش ها نیز نیاز به مراقبت دارند. حال درباره مراقبت از لمینت و روکش هایی که روی دندان قرار می‌گیرند چه نکاتی را باید بدانیم؟

نکات مراقبت از لمینت دندان

همانطور که گفتیم مشابه مراقبت از دندان های معمولی عمل می‌کنیم؛ مسواک زدن و استفاده از نخ دندان باید جزئی از روتین زندگی ما باشد.

معمولا برای استفاده از مسواک حدود 2 دقیقه در نظر گرفته می‌شود و برای نخ دندان فقط یک بار در روز کافی است.

بهترین لمینت متحرک دندان در تبریز را فقط با سوالاتی که مطرح کردیم و پاسخ دادیم، می‌توان انتخاب کرد.

بهترین کلینیک لمینت متحرک دندان در تبریز کجاست؟

در این مقاله به این موضوع پرداختیم که لمینت چیست و چه انواعی دارد و بهترین لمینت متحرک دندان در تبریز دارای چه خصوصیاتی است. فهمیدیم که لمینت به روکشی می‌گویند که بر روی دندان قرار می‌گیرد.

دو نوع رایج لمینت به صورت دائمی و موقت است. در لمینت دائمی هزینه ای که باید پرداخت کنید و همچنین زمانی که صرف این کار می‌شود، بیشتر خواهد بود.

لمینت موقت نیز چند نوع دارد و فهمیدیم که به طور کلی برای زیبایی سریع دندان ها می‌توانیم از این گزینه استفاده کنیم.

ویژگی هایی را برای انتخاب لمینت مطرح کردیم که باید در انتخاب لمینت متحرک دندان در تبریز مد نظر قرار دهید. همانطور که از دندان هایتان مراقبت می‌کنید باید از لمینت نیز مراقبت کنید.

اگر به دنبال بهترین مرکز دندانپزشکی در تبریز هستید می توایند به کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور مراجعه کنید تا با کیفیت ترین خدمات را با مناسب ترین قیمت دریافت کنید.

برای رزرو وقت از کلینیک دندان عباس پور می توانید با شماره تلفن 04135573966 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.