شماره تماس : 35573966 041

|

|

متخصص ترمیم و زیبایی در تبریز

متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز

در صورتی که قصد مراجعه به بهترین متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز را دارید، در ابتدا باید بدانید فرق بین متخصص ترمیم و متخصص زیبایی دندان چیست.

دندانپزشک زیبایی به متخصصی می‌گویند که برای بهبود لبخند و ظاهر آن به دندان هایتان رسیدگی می‌کند. با خواندن این مقاله می‌توانید به راحتی بهترین متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز را انتخاب کنید.

متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز دارای چه ویژگی هایی است؟

مهم ترین قسمت زیبایی دندان، تمرکز است. استفاده از علم دندانپزشکی در اینجا حرف اول را می‌زند و تمرکز است که این کار را تبدیل به هنر می‌کند.

در علم دندانپزشکی تنها رشته ای که نمی‌توان برای مراقبت از دندان روی آن حساب کرد، علم زیبایی دندان است؛ همانطور که می‌توان فهمید تخصص اصلی در این کار صرفا زیبایی دندان است.

البته باید این را در نظر بگیرید که متخصصان این حوزه سال ها مطالعه و تلاش کرده‌اند تا روش های امروزی برای زیبایی دندان ها را یاد بگیرند.

شاید این موضوع برایتان جالب باشد که دندانپزشکان زیبایی نه تنها می‌توانند ترمیم دندان را انجام دهد بلکه مفاهیم طراحی و رسیدن به زیبایی دندان را نیز یاد گرفته اند.

همچنین دندانپزشکان زیبایی می‌توانند از موادی که در اختیار دارند در این حوزه استفاده کنند تا بهترین لبخند را برایتان درست کنند. پس حتما تایید می‌کنید که پزشکان زیبایی دندان به طور گسترده آموزش دیده‌اند.

بیشتر بخوانید: ارتودنسی دندان چیست؟

چه نیازی به ترمیم یا زیبایی دندان داریم؟

آیا به بهترین متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز نیاز دارید یا خیر؟ دندانپزشکی زیبایی با ترمیم دندان تقریبا در یک رده قرار می‌گیردند.

به این دلیل که هر دو با استفاده از روکش هایی سعی در بهبود دندان دارند. تفاوت اصلی بین این دو مورد سطح تخصص دندانپزشک است.

پس زمانی که دندان خود را به دندانپزشک زیبایی می‌سپارید باید به بهترین پزشک مراجعه کنید چون قرار است کاری بیشتر از ترمیم را انجام دهد.

دندانپزشکانی که بر روی ترمیم دندان کار می‌کنند، مشکلات ساختاری دندان ها را برطرف می‌کنند. فرض کنید دندان آسیب دیده یا شکسته شده و از بین رفته دارید.

دندانپزشکی که قصد ترمیم دندان ها را دارد از دندان های مصنوعی، بعضی روکش ها و ایمپلنت ها برای بهبود عملکرد دندان ها استفاده می‌کند. درست در همین نقطه کار دندانپزشک ترمیمی به اتمام می‌رسد.

اگر که از دندانپزشکان زیبایی کمک بگیرید در واقع با هنرمندانی مواجه خواهید شد که قصد دارند لبخند زیباتری به شما هدیه بدهند.

اکثر روش های درمانی که بر روی زیبایی دندان کاربرد دارد، زیبایی دندان محسوب می‌شود. راهکار های درمان زیبایی در دندانپزشکی می‌تواند شامل مواردی مانند: سفید کردن دندان، روکش‌ها، پیوند کامپوزیت، ایمپلنت های دندانی، صاف کردن دندان ها، پرکننده همرنگ دندان و تراز کننده ها ‌باشد.

نمونه هایی از روش های بکارگیری در زیبایی دندان را با هم مرور کردیم اما از لحاظ هزینه کدام مورد بهتر است؟

این سوالی است که باید هنگام انتخاب متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز پاسخ دهیم. زمانی که قصد مقایسه این دو روش را داریم، تفاوت اصلی را هزینه مشخص می‌کند.

در واقع هزینه کلی دندانپزشکی که بر روی زیبایی دندان کار می‌کند از دندانپزشک ترمیمی کمی بیشتر است.

متخصص ترمیم دندان در تبریز

ترمیم دندان و روش های مختلف آن

ترمیم دندان زمانی توصیه می‌شود که دندان های کج، فرسوده یا آسیب دیده دارید. به همین دلیل بهتر است تا درباره روش هایی که می‌توان در نظر گرفت اطلاعات کسب کنید. در ترمیم دندان تمرکز اصلی بر روی عملکرد کلی دندان است.

البته این امکان وجود دارد که همزمان با ترمیم دندان، زیبایی آن نیز اتفاق بیفتد تا متوجه شویم مرز باریکی بین این دو پروسه وجود دارد.

روش هایی در ترمیم دندان استفاده می‌شود تا باعث بهبود عملکرد شوند و این روش ها با توجه به میزان آسیب دیدگی دندان شما انتخاب و اجرا می‌شوند.

روش هایی که در ترمیم دندان کاربرد دارد عبارت اند از : پرکردن دندان، تاج دندان، ایمپلنت ها، بریج (پروتز پارسیل ثابت)، دندان مصنوعی، روکش ها، پیوند دندان.

بعضی از این روش ها را لازم است توضیح دهیم تا در انتخابِ بهترِ متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز به شما کمک کند.

روش پر کردن یکی از رایج ترین روش های ترمیم دندان است و زمانی که دندان پوسیده می‌شود از این روش استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است که بعد از اجرا نیازی به مراقبت دندانپزشک نمی‌باشد. پر کردن دندان در ابتدا با خارج کردن پوسیدگی دندان اتفاق می‌افتد و زمانی که حفره ای در دندان ایجاد شد آن دندان پر می‌شود.

تاج دندان در مواقعی کاربرد دارد که حفره‌های دندان بزرگ‌تر از حد معمول باشد. این تاج‌ها همانند کلاهی بر روی دندان است؛ البته تا جایی که امکان دارد بر ظاهر دندان و عملکرد آن تاثیر نمی‌گذارد.

زمانی که دندان ترک خورده باشد و یا فرسوده شده باشد نیز این روش مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتما به خاطر داشته باشید تا از متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز روشی که استفاده خواهد کرد را جویا شوید.

ایمپلنت ها ریشه هایی مصنوعی هستند تا دندان ها را در جای خود ثابت نگه دارند. تفاوت زیادی با دندان های اصلی خودتان ندارند و همانند دندان هایی که تازه صیقل خورده باشد عمل می‌کنند.

این روش زمان زیادی را برای پیاده‌سازی نیاز دارد ولی در انتها شما می‌توانید تا دهه ها از دندان هایتان استفاده کنید.

روکش هایی نیز بر روی دندان قرار می‌گیرند تا باعث بهبود ظاهر و ترک خوردگی های دندان شوند. این روکش ها به رنگ خود دندان است و ظاهری یکدست را به دندان ها خواهد داد.

برخی از این روش ها را توضیح دادیم تا بتوانید واضح تر متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز را انتخاب کنید.

بهترین متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز کیست؟

در صورتی که قصد مراجعه به متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز را دارید باید اطلاعاتی را در رابطه با روش های مختلف زیبایی دندان و ترمیم آن بدانید که در این مقاله سعی کردیم به طور مختصر به آن بپردازیم.

هزینه ای که برای ترمیم دندان می‌پردازید تفاوت چندانی با زیبایی دندان ندارد و باید این مورد را در نظر بگیرید که اگر از دندانپزشک زیبایی کمک بگیرید در نهایت دندان هایتان ترمیم نیز خواهد شد.

اگر به دنبال بهترین متخصص ترمیم و زیبایی دندان تبریز هستید کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور یکی از بهترین کلینیک های حوزه ترمیم و زیبایی دندان است. شما می توانید خدمات ترمیم و زیبایی دندان را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کلینیک دکتر عباس پور دریافت کنید.

برای رزرو وقت قبلی از کلینیک می توانید با شماره تلفن 04135573966 تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین از طریق سایت وقت قبلی خود را رزرو کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.