شماره تماس : 35573966 041

|

|

جرم گیری دندان در تبریز

همانطور که همه ما تاکنون در زندگی خود مشاهده کرده ایم، افرادی بوده اند که به دلیل اینکه از مسواک و نخ دندان استفاده نمی‌کنند بعد از مدتی لایه هایی از مواد غذایی بر روی دندان هایشان قرار می‌گرید که باعث بوی بد و تغییر رنگ دندان هایشان می‌شود. در این صورت افراد لازم است اقدام به جرم گیری دندان در تبریز کنند.

این لایه ها بعد از مدتی مشکلات اساسی را برای افراد ایجاد می‌کنند و هرچه زودتر باید برای این مشکل چاره جویی کنند. جرم گیری دندان به راحتی در کلینیک های دندان پزشکی انجام می‌شود.

برای رزرو وقت از کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور می توانید از طریق وب سایت اقدام کنید.

جرم گیری دندان

جرم گیری دندان در تبریز و علل ایجاد آن

جرم دندان لایه ای چسبناک است که روی دندان ها قرار می‌گیرند اگر این لایه با استفاده از مسواک و نخ دندان در مدت 48 ساعت از بین نرود با مواد معدنی که در بزاق دهان وجود دارد ترکیب می‌شود و ترکیب محکم تر و سفت تری ایجاد می‌کند که به راحتی و با مسواک از بین نمی‌رود.

جرمی که در زیر لثه وجود داشته باشد به ریشه دندان متصل می‌شود. رنگ این جرم قهوه ای یا سیاه است، این نوع جرم بیماری های زیادی را برای فرد ایجاد می‌کند. جرم بالای لثه رنگی کرم تا زرد رنگ دارد و اگر بر روی دندان باقی بماند بیماری های زیادی را برای فرد به وجود می‌آورد.

وقتی لایه های مواد غذایی بر روی دندان باقی بمانند و با مسواک از بین نروند بعد از چند ماه دیگر به راحتی نمی‌توانید از شر آنان خلاص شوید. این لایه ها رنگی زردی را بر روی دندان ها ایجاد می‌کند که ظاهر دندان ها را زشت می‌کند. علاوه بر این افرادی که از سیگار استفاده می‌کنند و مواد مخدر مصرف می‌کنند دچار جرم دندان می‌شوند.

جالب است بدانید که علاوه بر این مواردی که ذکر شد حتی بزاق دهان نیز باعث جرم بر روی دندان می‌شود. بنابراینن پیش از هر چیزی نیاز است شما برای جرم گیری به دکتر دندان پزشک مراجعه کنید.

زمان مورد نیاز برای جرم گیری دندان

در بسیاری از موارد این سوال برای افراد پیش می‌آید که هر چند وقت یکبار نیاز است که اقدام به جرم گیری دندان کنیم؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که این مورد به نحوه مراقبت و سلامت دهان و دندان شما بستگی دارد.

بسیاری از افراد فقط یکبار اقدام به جرم گیری دندان می‌کنند و بعد از آن با بهداشت صحیح دندان دیگر نیاز به جرم گیری ندارد و می‎توانند جرم گیری را خودشان و با روش دستی انجام دهند.

اما طبق تحقیقات سالی یک بار نیاز است تا افراد جرم هایی که از طریق مسواک بر روی دندان هایشان پاک نشده است را با ابزار های حرفه ای دندان پزشکی پاک کنند. توجه داشته باشید هرچه میزان مراقبت شما از دندان بهتر باشد جرم گیری راحت تری خواهید داشت.

هزینه جرم گیری دندان در تبریز

جرم گیری دندان در تبریز همانند سایر روش های درمان دندان تحت تاثیر عوامل زیادی است. از مهم‌ترین این عوامل می‌توانیم به تخصص و دستمزد دندان پزشک، بیمه، تصویر برداری و… اشاره کرد.

همچنین توجه کنید که همه افراد نیاز ندارند که تصویر برداری از دندان های خود را انجام دهند بلکه دکتر متخصص می‌تواند با معاینه دندان هایشان اقدام به جرم گیری کند.

مد نظر داشته باشید اگر جرم های خیلی سنگینی در دندان هایتان وچود داشته باشد و باعث عفونت لثه شده باشد شاید نیاز باشد که شما چندبار اقدام به جرم گیری کنید. بنابراین شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت و هزینه جرم گیری از دکتر متخصص در این زمینه مشورت بگیرید.

عوارض جرم گیری دندان

همانطور که می‌دانید جرم گیری دندان عملی پر خطر نیست اما همواره امکان خون ریزی و عفونت لثه در آن وجود دارد. بنابراین در بسیاری از موارد پزشکان انتی بیوتیک هایی را برای جلوگیری از عفونت و خون ریزی لثه برای مراجعه کنندگان تجویز می‌کنند. بنابراین پیشنهاد می‌شود به بهترین پزشک برای جرم گیری دندان در تبریز مراجعه نمایید.

کلینیک دکتر اکبر عباس پور

دکتر اکبر عباس پور یکی از بهترین دندان پزشکان شهر تبریز است. این پزشک رشته دندان پزشکی حرفه ای خود را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذرانده است. دکتر عباس پور سابقه بسیار درخشانی در کارنامه کاری اش دارد و امروز مجهز ترین و مدرن ترین کلینیک را در تبریز تاسیس کرده است.
شما می‌توانید برای جرم گیری دندان در تبریز به دکتر اکبر عباس پور مراجعه کنید.

همانطور که می‌دانید همه ما در طول زندگی دچار مشکل جرم دندان شده ایم. جرم دندان باعث بوی بد و تغییر رنگ دندان ها می‌شود و عوارضی را برای ما به همراه دارد.
از این رو افراد برای درمان این عارضه اقدام به جرم گیری دندان در تبریز می‌کنند. در تبریز دندان پزشکان زیادی وجود دارند که شما باید برای جرم گیری بهترین آن‌ها را انتخاب کنید.

مزایای جرم گیری دندان

جرم گیری باعث کاهش پوسیدگی دندان می‌شود.

التهاب و ورم لثه را به حد زیادی کاهش می‌دهد.

مانع از بیماری ها و عفونت لثه می‌شود.

مانع از بیماری ها و عفونت لثه می‌شود.

با هزینه ای مقرون به صرفه به زیبایی دندان های خود می‌رسید.

از انتشار عفونت به دیگر قسمت های بدن جلوگیری می‌کند.

سوالات متداول

مزایا جرم گیری دندان چیست؟

کاهش پوسیدگی دندان، مانع بیماری های عفونی لثه و دیگر بیماری ها، کاهش التهاب لثه، سفیدشدن دندان

هزینه جرم گیری دندان چقدر است؟

توجه داشته باشید که هزینه این درمان دندان نیز همانند سایر درمان ها تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله دستمزد دندان پزشک، نوع بیمه و… است.

بهترین کلینیک دندان پزشکی در شهر تبریز کدام است؟

 لازم است بدانید که جرم گیری عوارض پر خطری ندارد اما ممکن است برخی اوقات با خونریزی و عفونت لثه همراه شود.

بهترین کلینیک دندان پزشکی در شهر تبریز کدام است؟

بهترین کلینیک دندان پزشکب در شهر تبریز، کلینیک دندان پزشکی دکتر اکبر عباس پور است.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 35573966-041