شماره تماس : 35573966 041

|

|

بلیچینگ دندان در تبریز

یکی از مهم ترین نگرانی های مردم ظاهر دندان هایشان است. طبق تحقیقات انجام شده یکی از کاربردی ترین و کم هزینه ترین روش هایی که در دندانپزشک زیبایی وجود دارد بلیچینگ و سفید کردن دندان است.

کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور یکی از بهترین کلینیک ها در حوزه بلیچینگ دندان است و از به روزترین و مدرن ترین دستگاه های روز استفاده می کند.

برای رزرو وقت از کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور با ما تماس بگیرید.

بلیچینگ دندان

 تفاوت سفید کردن و بلیچینگ دندان چیست ؟

طبق تجربیات دندانپزشکان حوزه زیبایی دندان، حدود نیمی از مردم از ظاهر دندان هایشان راضی نیستند. از بین این افراد حدود 20 درصد آن ها لبخند خود را در حین عکس گرفتن نشان نمی‌دهند، به این دلیل که نگران ظاهر دندان های خود هستند.

خیلی از افراد نیز موفق نبودن در مسیر شغلی خود را نداشتن دندان هایی زیبا می‎‌دانند. زیبایی دندان ها و لبخند زیبا تاثیر زیادی بر روی دیگران می‌گذارد. پس طبیعی است که مردم تلاش می‌کنند تا لبخند بهتر و زیباتری را به نمایش بگذارند. به همین دلیل ما قصد داریم تا بفهمیم سفید کردن و بلیچینگ دندان چیست تا بتوانیم از آن ها برای زیبایی دندان ها استفاده کنیم.

یکی از روش هایی که دندانپزشکان زیبایی برای بهبود لبخند شما استفاده می‌کنند، سفید کردن و بلیچینگ دندان است. ممکن از خیلی از افراد این دو مورد را با هم یکی بدانند اما تفاوت کوچکی در این بین وجود دارد.

در واقع سفید کردن دندان برای از بین بردن لکه ها و تیرگی های دندان است. هر کاری که دندانپزشک در این پروسه انجام می‌دهد، صرفا برای بازگرداندن رنگ دندان به حالت طبیعی آن است. برای سفید کردن دندان از موادی استفاده می‌شود تا کثیفی های دندان را پاک کند. معمولا از این مواد در دهان شویه ها و برخی از خمیر دندان ها نیز یافت می‌شود.

مواد مورد استفاده در بلیچینگ دندان چیست ؟

بلیچینگ دندان فقط تیرگی های دندان را از بین نمی‌برد و حتی ممکن است رنگ طبیعی دندان به آن بازگردانده نشود.بلکه بلیچینگ دندان می‌تواند رنگ دندان ها را از رنگ طبیعی آن ها سفید تر کند. مواد مورد استفاده در بلیچینگ خیلی قوی تر سفید کننده های دندان هستند و به همین دلیل توانایی سفید کردن دندان ها در بلیچینگ به طرز باور نکردنی زیاد است.

تا اینجا متوجه شدیم که سفید کردن و بلیچینگ دندان چیست و چه تفاوتی با هم دارند. به این دلیل که خیلی از افراد این دو روش را با هم اشتباه می‌گیرند، سعی کردیم ابهامات را برطرف کنیم. اما اکثر ما به دنبال راهکار می‌گردیم و اینکه بفهمیم سفید کردن و بلیچینگ دندان چیست ، برایمان اهمیت پایینی دارد. حال زمان آن رسیده است تا این روش را با هم بررسی کنیم.

پروسه انجام بلیچینگ و سفید کردن دندان

سفید کردن دندان معمولا در دو حالت انجام می‌شود. اولین حالت مراجعه به مطب دندانپزشک است. شاید برایتان جالب باشد که سفید کردن دندان هایتان را می‌توانید در خانه هم انجام دهید.

با این حال توصیه دندانپزشک به شما این است که حتما به مطب مراجعه کنید؛ به این دلیل که پزشک متخصص به همراه کادر مجربی در مطب حضور دارند تا این اطمینان خاطر را به شما بدهند که نتیجه نهایی این کار هم قابل اطمینان تر و هم ایمن تر است. ب

به طور کلی زمانی که به سفید کردن حرفه ای دندان خود فکر می‌کنید، حتما باید به متخصص زیبایی دندان مراجعه کنید تا با بالاترین کیفیت به دندان هایتان رسیدگی کند.

سفید کردن دندان در خانه

محصولاتی وجود دارد که برای سفید کردن دندان ها در خانه می‌توانید از آن ها استفاده کنید. معمولا این سفید کننده ها را می‌توانید از داروخانه تهیه کنید و همانطور که از اسم آن مشخص است، در خانه استفاده کنید.

روش استفاده از آن ها راحت است و نیازی جهت مراجعه به دندانپزشک ندارید و همچنین هزینه خیلی کمتری را باید بپردازید. اما این موضوع را باید بدانید که تاثیر آن ها زیاد نیست و پس از مدتی از بین خواهد رفت. سفید کننده هایی که از داروخانه تهیه کنید نسبت به موادی که دندانپزشک استفاده می‌کند از غلطت کمتری برخوردار است.

به همین دلیل سفیدی کمتری برای دندان ها ایجاد می‌کند. با این حال می‌توانید برای اطمینان بیشتر با دندانپزشک خود مشورت کنید و کیت دندانپزشکی خود را برای سفید کردن دندان از متخصص تهیه کنید.

همانطور که می‌دانید زمانی که به پزشک خود مراجعه کنید و از مواد تایید شده توسط دندانپزشک استفاده کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت و در انجام این فرآیند از پزشک راهنمایی بگیرید.

دلیل مراجعه به مطب برای پروسه بلیچینگ دندان چیست ؟

در مطب دندانپزشک از موادی با غلظت بالاتر و بهتر استفاده می‌شود و سفید کننده های دندان تاثیر بیشتری دارند و همانطور که گفتیم این فرآیند توسط دندانپزشک و دستاران آموزش دیده انجام خواهد شد.

جهت سفید کردن دندان هایتان روش های مختلفی وجود دارد و اگر که برای این پروسه از مطب دکتر استفاده کنید، سفید شدن دندان ها سریع تر خواهد بود و تاثیر بیشتری نیز خواهد داشت.

طبیعی است که هزینه سفید کننده ها در مطب بیشتر باشد و البته متناسب با هزینه ای که پرداخت می‌کنید، نتیجه ی بهتری نیز خواهید گرفت. یکی دیگر از فوایدی که در مطب به دندان هایتان رسیدگی کنید این موضوع است که دندانپزشک اهمیت سفید شدن و سلامتی دندان هایتان را درک می‌کند و بهترین گزینه را برای شما انتخاب خواهد کرد. همینطو زمانی که دندان هایتان را در مطب دندانپزشکی سفید کردید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که سفیدی دندان ها طولانی تر و بهتر خواهد بود.

کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور

بلیچینگ نسبت به سفید کردن دندان تاثیر بیشتری دارد و رنگ بهتری را به دندان هایتان خواهد داد. برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید مهم نیست کدام مورد را انتخاب می‌کنید؛ اما قبل از اینکه تصمیم خود را بگیرید، حتما برای معاینه و تمیز کردن دندان هایتان به پزشک متخصص مراجعه کنید و سعی کنید جهت جمع آوری اطلاعات بیشتر با کلینیک های دندانپزشکی تماس بگیرید.

کلینیک دندان پزشکی دکتر اکبر عباس پور با داشتن کادری مجرب و متخصص و مدرن ترین دستگاه های روز به شما کمک می کند تا لبخندی زیبا و جذاب داشته باشید. برای رزرو وقت از کلینیک دندانپزشکی دکتر اکبر عباس پور با ما تماس بگیرید.

مزایای بلیچینگ

افزایش اعتماد به نفس

کوتاه بودن مدت زمان درمان

درمان راحت و ایمن

افزایش مراقبت های بهداشتی و درمان

آسان بودن مراقبت

ضد پیری

سوالات متداول

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 35573966-041