شماره تماس : 35573966 041

|

|

دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز

بهترین دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز

همانطور که می‌دانید دندان های عقل بعد از یک سن خاصی رشد می‌کنند و به آن‌ها دندان آسیای سوم نیز می‌گویند. این دندان ها در برخی مواقع برای افراد مشکلاتی را به وجود می‌آورند. بنابراین افراد به دنبال دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز هستند.
توجه داشته باشید به دلیل اینکه دندان عقل چند سال بعد از دندان های دیگر رشد می‌کند، جای کمی در دهان برای آن باقی می‌ماند. این دندان همانند سایر دندان ها نیازمند مراقبت و بهداشت صحیح دندان ها می‌باشد.
ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در مورد دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز بیان کنیم. پس ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید.

دندان عقل

همانطور که گفتیم فضای کمی برای رشد دندان عقل وجود دارد. بنابراین در صورت فضای ناکافی برای رشد دندان عقل باعث می‌شود که لثه ورم، عفونت و درد کند.
در صورتی که شما هر کدام از این مشکلات را برای رشد دندان عقل خود داشته باشید، دندان پزشک کشیدن دندان عقل را به شما پیشنهاد می‌کند.
در برخی اوقات پیش می‌آید که دندان عقل نهفته باشد و هنوز از لثه خارج نشده باشد در این صورت دندان پزشک در ابتدا دندان عقل را از لثه خارج کرده و سپس اقدام به کشیدن آن می‌کند.

دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز 1
زمان مناسب برای کشیدن دندان عقل

همانطور که می‌دانید دندان عقل بین سن های 17 تا 25 سالگی رشد می‌کند. بسیاری از افراد تا سن 35 سالگی نیاز ندارند که دندان عقل خود را بکشند اما در صورتی که دندان عقل آن‌ها برای سایر دندان ها مشکلی ایجاد کند باید به سرعت به دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز مراجعه کنند.
در ابتدا مراجعه کنندگان پس از اینکه در فک خود احساس درد کردند به پزشک مراجعه می‌کنند. در این صورت از فک و دندان های فرد عکس گرفته می‌شود.
پس از گرفتن عکس مشخص می‌شود که فضای کافی برای رشد دندان عقل وجود دارد یا خیر. در این صورت پزشک با استفاده از جراحی دهان و دندان، دندان عقل را از لثه فرد خارج می‌کند تا برای فرد مشکل به وجود نیاید.

کشیدن دندان در بارداری یکی از مواردی است که ممکن است با آن مواجه شده باشید برای بدست آوردن کامل ترین اطلاعات می توانید مقاله ما را مطالعه کنید.

شرایط کلی برای کشیدن دندان عقل

به صورت کلی شرایطی وجود دارد که باعث می‌شود پس از رشد دندان عقل را بکشیم. این شرایط به شرح زیر است:

  • در صورتی که پس از رشد دندان عقل کج و زاویه دار باشد.
  • در صورتی که دندان عقل شما زیر دندان کناری اش قرار بگیرد.
  • فضای کافی برای رشد دندان عقل وجود نداشته باشد.

کشیدن دندان عقل بدون مشکل

در برخی مواقع این سوال برای مراجعه کنندگان پیش می‌آید که آیا اگر دندان عقل بدون درد و مشکل باشد نیاز است که کشیده شود یا خیر؟
بسیاری از پزشکان توصیه می‌کنند که حتی اگر دندان عقل شما بدون درد باشد نیاز است که آن را بکشید. زیرا این دندان در آینده ممکن است برای شما مشکلاتی را ایجاد کند.
هرچه سن بالاتر رود عمل جراحی دندان برای شما سخت تر می‌شود. بنابراین لازم است هرچه سریعتر برای کشیدن دندان خود اقدامات لازم را انجام دهید.

عوارض کشیدن دندان عقل

همانطور که می‌دانید کشیدن دندان عقل عوارض زیادی ندارد و مراجعه کننده بعد از یک هفته خوب می‌شود. اما توجه داشته باشید در صورتی که شما نیاز به جراحی لثه داشته باشید عوارضی برای شما همراه خواهد شد که شامل موارد زیر است:
درد پس از کشیدن
خونریزی لثه
عفونت لثه و دندان
مد نظر داشته باشید اگر کشیدن دندان توسط بهترین دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز انجام نشود ممکن است در هنگام جراحی به سایر دندان های شما نیز آسیب وارد شود.

هزینه دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز

همانطور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین عواملی که بر روی هزینه دندان عقل تاثیر دارد، دکتر متخصص است. دکتر متخصص با استفاده از ابزار آلات و تکنیک های خاص نسبت به دندان های شما اقدام می‌کند.
علاوه بر این شما باید بهترین دکتر کشیدن دندان عقل را پیدا کرده تا در صورتی که دندان عقل شما نهفته باشد نسبت به خارج کردن آن اقدام کند.

مزایا انتخاب بهترین دکتر دندان عقل در تبریز

همانطور که می‌دانید کشیدن دندان عقل با مزیت هایی همراه است که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • شلوغی بیش از حد برای دندان ها را کاهش می‌دهد و از مزاحمت برای دندان های دیگر جلوگیری می‌کند.
  • به دندان های مجاور خود آسیبی وارد نمی‌کند.
  • از ابتلا به بیماری و التهاب دهان و لثه جلوگیری می‌کند.

دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز 2
مراقبت بعد از انجام عمل توسط بهترین دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز

بعد از اینکه دندان پزشک دندان عقل شما را کشید گازاستریل به شما می‌دهد و از شما درخواست می‌کند که گازاستریل را به مدت یک ربع بر روی دندان خود نگه دارید تا از خونریزی جلوگیری کند.
اگر برای کشیدن دندان خود از بی حسی استفاده کردید، می‌توانید بلافاصله به خانه روید. اما اگر از بیهوشی برای کشیدن دندان خود استفاده کردید لازم است مدتی را در نزد دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز بمانید.

بهترین دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز

همانطور که می‌دانید ما برای کشیدن دندان عقل خود به دنبال بهترین پزشک هستیم. یکی از این بهترین ها در تبریز، دکتر اکبر عباس پور است.
کلینیک دکتر اکبر عباس پور خدمات مختلفی را به مراجعه کنندگانش عرضه می‌کند که یکی از آن‌ها کشیدن دندان عقل است.
دکتر اکبر عباس پور دکترای حرفه ای خود را از دنشگاه علوم پزشکی شهر تبریز گرفته است و سابقه درخشانی در زمینه دندان پزشکی تخصصی دارد.
شما می‌توانید برای رزرو نوبت از این دکتر به صورت آنلاین و حضوری اقدام کنید.

در پایان

دندان عقل دندانی است که در سن خاصی برای همه ما رشد می‌کند. اما این دندان بعد از مدتی برای ما مشکلاتی را به وجود می‌آورد و بهترین اقدام کشیدن آن است.
ما در این مقاله اطلاعات کلی را در مورد دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز برای شما بیان کردیم. امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید باشد.
از همراهی شما سپاسگزاریم.

سوالات متداول

هزینه کشیدن ذدندان عقل چقدر است؟ هزینه کشیدن دندان عقل تحت تاثیر موارد زیادی به خصوص هزینه دستمزد دکتر کشیدن دندان عقل در تبریز است.
مهم‌ترین مزیت کشیدن دندان عقل چیست؟ یکی از مزیت های مهم کشیدن دندان عقل این است که از آسیب رساندن به سایر دندان ها جلوگیری می‌کند.
دندان عقل طی چه سن هایی رشد می‌کند؟ دندان عقل معمولا در سن های 17 تا 25 سالگی رشد می‌کند.
بهترین کلینیک برای کشیدن دندان عقل کدام است؟ بهترین دکتر برای کشیدن دندان عقل، دکتر اکبر عباس پور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.